پیام تقدیر در خصوص نجات فرد گرفتار در ارتفاع 03 ارديبهشت 1399 - 20:17

به گزارش واحد خبري ايستگاه آتش نشاني شهر صنعتي کاوه :صبح امروز مسئولین یک واحد صنعتی تولید مواد شیمیایی در نامه ای از جانفشانی آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی شهرصنعتی کاوه تقدیر و تشکر نمودند که متن این نامه به شرح زیر است:  باسلام  با احترام ضمن تبریک سال نو ،بدینوسیله از همکاران واحد آتش نشانی در عملیات نجات یکی از پرسنل پیمانکار در حادثه مورخ 99/1/16 در این شرکت مراتب قدردانی و تشکر اعلام میگردد.  ..........  خبر این حادثه این حادثه در خیابان بیست و دوم رخ داده است. پس از اعلام این خبر به سامانه ۱۲۵ ،تیم نجات اداره آتش نشانی شهرصنعتی کاوه سریعا به محل اعزام و ضمن ایمن سازی محیط ،شخصی که در ارتفاع حدود ۲۷ متری معلق بود را با عملیاتی تخصصی و در کمترین زمان ممکن  و با ریسک بالا توسط یکی از آتش نشانان نجات دادند. #واحد_خبر_و_اطلاع_رسانی_اتش_نشانی Www.kaveh125.ir به گزارش واحد خبري ايستگاه آتش نشاني شهر صنعتي کاوه :صبح امروز مسئولین یک واحد صنعتی تولید مواد شیمیایی در نامه ای از جانفشانی آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی شهرصنعتی کاوه تقدیر و تشکر نمودند که متن این نامه به شرح زیر است: باسلام با احترام ضمن تبریک سال نو ،بدینوسیله از همکاران واحد آتش نشانی در عملیات نجات یکی از پرسنل پیمانکار در حادثه مورخ 99/1/16 در این شرکت مراتب قدردانی و تشکر اعلام میگردد. .......... خبر این حادثه این حادثه در خیابان بیست و دوم رخ داده است. پس از اعلام این خبر به سامانه ۱۲۵ ،تیم نجات اداره آتش نشانی شهرصنعتی کاوه سریعا به محل اعزام و ضمن ایمن سازی محیط ،شخصی که در ارتفاع حدود ۲۷ متری معلق بود را با عملیاتی تخصصی و در کمترین زمان ممکن و با ریسک بالا توسط یکی از آتش نشانان نجات دادند. #واحد_خبر_و_اطلاع_رسانی_اتش_نشانی Www.kaveh125.ir

به گزارش واحد خبري ايستگاه آتش نشاني شهر صنعتي کاوه :صبح امروز مسئولین یک واحد صنعتی تولید مواد شیمیایی در نامه ای از جانفشانی آتش نشانان ایستگاه آتش نشانی شهرصنعتی کاوه تقدیر و تشکر نمودند که متن این نامه به شرح زیر است:

باسلام

با احترام ضمن تبریک سال نو ،بدینوسیله از همکاران واحد آتش نشانی در عملیات نجات یکی از پرسنل پیمانکار در حادثه مورخ 99/1/16 در این شرکت مراتب قدردانی و تشکر اعلام میگردد.

..........

خبر این حادثه
این حادثه در خیابان بیست و دوم رخ داده است.
پس از اعلام این خبر به سامانه ۱۲۵ ،تیم نجات اداره آتش نشانی شهرصنعتی کاوه سریعا به محل اعزام و ضمن ایمن سازی محیط ،شخصی که در ارتفاع حدود ۲۷ متری معلق بود را با عملیاتی تخصصی و در کمترین زمان ممکن  و با ریسک بالا توسط یکی از آتش نشانان نجات دادند.
#واحد_خبر_و_اطلاع_رسانی_اتش_نشانی
Www.kaveh125.ir

لینک ها

 

 

 

ارتباط با ما

استان مرکزی،ساوه،شهرصنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه،بلوار شهدا،میدان امیرکبیر،اداره ایمنی و آتش نشانی شهرصنعتی کاوه

مسئول سایت ، پاسخگویی به سوالات و دریافت عکسهای خبری

(کارشناس حریق ،آتش نشان مهرداد شاهرخ) :
📞09999901250

m157s@yahoo.com

📡ما را روی گوگل مپ ببینید📡

 

Template Design:Dima Group